Newsletter - otrzymuj oferty na e-mail. Podaj adres e-mail
Zapisz się » Wypisz się »
KIM JESTEŚMY I CZEGO MOŻNA OD NAS OCZEKIWAĆ
Jesteśmy grupą specjalistów, dla której stałym warunkiem dobrego działania jest poszukiwanie najlepszych rozwiązań, aby osiągnąć możliwie najlepszy kształt warsztatu. Drugim warunkiem, którego przestrzegamy, jest dbanie o to, aby szkolenie było żywym doświadczeniem dla uczestników, by angażowało ich umysły - i zmysły - we wspólnym opracowywaniu najlepszej dla nich praktyki działania i rozumienia. Wykorzystujemy w tym celu aktywne metody przekazu oraz całe nasze osobiste doświadczenie i kompetencje. Podczas szkoleń nie zapominamy również, że tym, co zapewnia doskonałą atmosferę do poznawania i uczenia się, jest humor. Dlatego okraszamy nasze spotkania wzmacniającą porcją humoru.
O METODZIE PRACY
Podstawą skuteczności naszych warsztatów jest osobiste zaangażowanie uczestników w proces uczenia. Głównym sposobem przekazu są metody aktywne: dyskusja, ćwiczenia, zajęcia z kamerą, symulacje, studia przypadków.
Stosujemy w naszej pracy różnorodne formy zajęć, ale zawsze dbamy o ich otwartą formułę, tak aby we wzajemnej wymianie oraz dzięki dyskusji pełniej i głębiej rozumieć i wiedzieć, co i jak robić. „Kto dobrze wie, ten dobrze działa” - jak mówił Sokrates. Celem naszych zajęć jest inicjowanie nowych i dobrych nawyków. To wyćwiczone nawyki są podstawą sprawności.
Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe.
Na życzenie otrzymują również okolicznościowe Dyplomy.
Na zakończenie zajęć uczestnicy wypełniają Ankietę oceniającą szkolenie.
Szczegółowy plan warsztatów opracowujemy po przeprowadzeniu analizy potrzeb szkoleniowych. Analiza dotyczy specyfiki pracy oraz wiedzy i umiejętności uczestników. Dopasowujemy do nich proponowane treści i metody. Posługujemy się następującymi narzędziami analizy: wywiad z osobami zlecającymi szkolenie, wywiad z niektórymi przyszłymi uczestnikami szkolenia, testy wiedzy oraz kwestionariusze samooceny umiejętności. W ramach analizy stosujemy również kilkugodzinne wyjście „w teren”, czyli nasz udział w codziennych zajęciach jednego z uczestników. Pozwala to na praktyczne zapoznanie się z warunkami pracy i określenie treści szkoleniowych.
Katalog szkoleń
Publikuj szkolenia BEZPŁATNIE
O nas
Regulamin serwisu
Polityka prywatności